Atsižvelgdami į griežtėjančias duomenų apsaugos taisykles, kurios taps privalomos visoms asmens duomenis tvarkančioms įmonėms jau nuo 2020 metų gegužės 25 d., kuomet įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (angl. General Data Protection Regulation, GDPR), norime Jus patikinti, kad Jūsų mums patikėti asmens duomenys bus tvarkomi ir saugomi laikantis aukščiausių standartų.

Siekdami užtikrinti, kad naujuoju reglamentu įvedami reikalavimai būtų tinkamai įgyvendinti, informuojame, kad Jūsų pateiktų duomenų tvarkymas bus vykdomas tik žemiau paaiškinamais tikslais.

Jus sutinkate atskleisti savo duomenys užsakymo apdorojimo tikslais, pateikdami užsakymą elektroniniu būdu ir pažymėdami «
Su paslaugos teikimo sąlygomis ir taisyklėmis susipažinau ir sutinku. Perskaityti sąlygas ir taisykles.» 

Remiantis nauju įstatymu mes užtikriname Jus, kad:

  • Jūsų vardu tvarkant mums pateiktus asmens duomenis, bus laikomasi duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimų;
  • Visi su asmens duomenų tvarkymu susiję asmenys garantuos visišką konfidencialumą;
  • Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik tol, kol vykdysime užsakymą. Jau įvykdžius užsakymą Jūsų duomenys liks sistemoje, tik tam, kad Jums lengviau būtų pateikti naują užsakymą ir nereikėtų įvesti iš naujo savo duomenų arba naujienų ir geriausių pasiūlymų pateikimui. 
  • Jūsų pageidavimu visi Jūsų duomenys, įskaitant jų kopijas bus ištrinti;
  • Jūsų perduoti asmens duomenys be Jūsų sutikimo nebus perduodami į trečiąsias šalis.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad: 

* svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys naudojami vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems kvepaluanalogai.lt darbuotojui kiltų kokių nors klausimų. 

* klientas, pirkimo metu ar užklausose nurodydamas el.pašto adresą ar telefono numerį, automatiškai sutinka, nurodytais kontaktais gauti informaciją iš kvepaluanalogai.lt (priešingu atveju negalime atsakyti į užklausą ar įvykdyti užsakymo). 

* pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Norėdami, kad ištrintumėme visus Jūsų turimus duomenys, parašykite mums el. paštu [email protected] - "prašau ištrinti visus mano turimus duomenys" ir mes per 24 val. tai atliksime. 

Dėkojame, kad naudojatės mūsų el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis ir perkate pas mus.