Kodėl kvepalus verta pirkti internetu? 

Apsipirkimas internetu sparčiai populiarėja. Vartotojai pradeda suprasti, kad užsisakius prekes elektroninėje erdvėje nereikės stovėti eilėse, visas procesas vyksta daug greičiau ir patogiau.
Mes elektroninę prekybą kvepalais pradėjome nuo 2010 metų ir vis plečiame savo asortimentą, kad galėtumėme atitikti jūsų lūkesčius. Stengiamės apsaugoti Jūsų duomenys bei užtikrinti sklandų, suprantamą, kiek galima paprastesnį pirkimo procesą. 

Darbas su klientais.

Klientų aptarnavimo kokybė tapo svarbiausia mūsų veiklos dalimi. Per sukauptą darbo patirtį susiformavome aiškų vaizdą kas yra klientas ir koks jis svarbus. Mūsų tikslas yra išauginti klientų lojalumą. Jus mums esate aukso vertės, todėl mes VISADA stengsimės Jums padėti.

Kainų politika. 

Visos ir visi visada norime būti gražūs ir skaniai kvepėti, todėl manome, kad kvepalai tai geriausia dovana ne tik draugui ar draugei, bet ir sau pačiai ar pačiam. Niekada negalima nieko sau gailėti, ir būtent tada kai galima gerus gaminius nusipirkti už tokią mažą kainą - kokią siūlome mes!

Produktų pristatymas. 

Pristatymo klausimais bandome būti labai lankstūs ir naudojamės kurjerių, paštomatų, Lietuvos pašto paslaugomis ir galime susitikti iš anksto sutartu laiku Vilniuje (saulėtekio, antakalnio ir žirmūnų mikrorajonose). Prekių išsiuntimas įvyksta kaip galima greičiau po užsakymo apmokėjimo gavimo. Turite tik grynus?Nenusiminkite, suteikiame galimybę apmokėti užsakymą grynais kurjeriui, tik dėja, ši paslauga yra apmokestinama 1,40 Eur. Jeigu mums iškyla klausimų dėl Jūsų pristatymo adreso, visada nedelsiant susisiekiame su klientais telefonu arba el. paštu. 

Abipusis bendradarbiavimas. 

Stengiames tobulinti savo projektą, kad Jūsų apsipirkimas būtų malonus, todėl jeigu turite nusiskundimų dėl pirkimo proceso, juos maloniai prašome atsiųsti mums el. paštu kvepaluanalogai.lt@gmail.com. Mums labai svarbūs Jūsų teigiami atsiliepimai, nes tik tuomet Jūsų giminaičiai, draugai ir pažystami norės apsilankyti bei įsigyti iš mūsų elektroninės parduotuvės. Reklama iš lūpų į lūpas yra pati geriausia!

Taigi... Kodėl verta pirkti iš kvepaluanalogai.LT? NES: 

  1. Pirkti pas mus yra patogiau, greičiau ir paprasčiau.

  2. KIEKVIENAS klientas mums yra IŠSKIRTINIS!

  3. Siūlome GERĄ KAINĄ ir organizuojame įvairius YPATINGUS PASIŪLYMUS. 

  4. Pristatome per 1-3 darbo dienas. Siunčiame Venipak kurjeriais, Lpexpress ir Omniva paštomatais bei Lietuvos paštu.

  5. Prekės saugiai pasiekia savo savininką, nes siunčiamos standžiose dėžutėse su oro apsauga. 

  6. Suteikiame GRĄŽINIMO GARANTIJĄ, jei kvepalai yra brokuoti.

  7. Kvepaluanalogai.lt komandai labai svarbūs Jūsų ATSILIEPIMAI ir NUSISKUNDIMAI!