Lattafa yra JAE įsikūrę kvepalų namai, kurie specializuojasi kuriant unikalius ir aukštos kokybės kvapus, kurie yra ir ilgai išliekantys, ir įperkami. Prekės ženklas įgijo tvirtą reputaciją Artimuosiuose Rytuose ir visame pasaulyje dėl savo žavių ir kerinčių kvapų, kurie yra sukurti taip, kad atitiktų įvairius skonius.
Lattafa siūlo platų kvapų asortimentą, įskaitant rytietiškus, gėlių, vaisių ir medienos kvapus. Kiekvienas aromatas yra kruopščiai sukurtas naudojant aukštos kokybės ingredientus, kad būtų sukurtas darnus mišinys, kuris yra išskirtinis ir viliojantis. Prekės ženklo dėmesys kokybei yra akivaizdus jo kvapų ilgaamžiškumu ir išblukimu, kurie, kaip žinoma, ant odos išsilaiko keletą valandų.
Viena išskirtinių Lattafa kvepalų savybių – jų pateikimas. Prekės ženklo kvapai tiekiami prabangiuose, sudėtingo dizaino buteliukuose, kurie suteikia papildomos elegancijos bendram potyriui. Lattafa kvepalai taip pat yra puikios dovanos, nes jie yra supakuoti į patrauklias dovanų dėžutes, kurios padidina jų patrauklumą.
Lattafa siūlo platų kvepalų asortimentą tiek vyrams, tiek moterims. Kai kurie iš populiariausių prekės ženklo kvepalų moterims yra Raghba, Ameer Al Oudh ir Oud Mood, o kai kurie iš populiariausių jo kvepalų vyrams yra Raghba, Dirham ir Oud Mood. Kiekvienas aromatas yra unikalus, turintis savitą natų derinį, dėl kurio jis išsiskiria iš minios.
Apibendrinant galima teigti, kad Lattafa yra geros reputacijos kvepalų prekės ženklas, žinomas dėl aukštos kokybės, ilgai išliekančių kvapų, prabangių pakuočių ir prieinamų kainų. Nesvarbu, ar ieškote firminio kvapo sau, ar dovanos mylimam žmogui, „Lattafa“ turi kvepalų, tinkančių kiekvienam skoniui ir progai.