Kas yra FRAGRANCE WORLD ir LATTAFA JAE gamintojų kvepalai?

Tai rytų tradicijos ir vakarietiškos tendencijos.

2010 m. balandžio mėn. prancūzų ir arabų „Fragrance World“ prekės ženklas sėkmingai įžengė į parfumerijos pasaulį.

JAE žinomi specialistai kuria savo kvepalų šedevrus arba semiasi įkvepimo iš jau gerai visiems žinomų parfumerių sukurtų aromatų. Todėl daugumą mūsų parduodamų kvepalų, yra Jums jau gerai žinomi kvapai. Gamintojas ko puikiausiai išgauna visiems žinomų aromatų natas, todėl kvapai tikrai atitinka brangius kvapus, o kainuoja daug mažiau. Jeigu dar nežinote kvapų, tai ne bėda mes Jums padėsime su jais susipažinti ir atrasti savo mėgstamiausius aromatus. 

Bendrovių tikslas yra gaminti aukštos kokybės, lengvai prieinamus kvapus, skirtus įvairiausiems žmonėms pagal naujausias kvepalų pramonės tendencijas.

Vyrų ir moterų aromatų kompozicijų kolekcijos pateikia rinkai aukštos kokybės produktus, kurie atskleidžia įsigytų kvapų nešėjų vidinį pasaulį ir individualumą. Šių gamintojų asortimente rasite visko: pikantišką rytietiškų pasakų pasaulį, sumedėjusius garsus - ūdą, citrusinius vaisius ar gėlių puokštes. 

„Fragrance World“ savo produktų gamyboje parenka natūralias, aukštos kokybės žaliavas ir įtraukia tik žinomus kvapnių kompozicijų kūrimo meistrus. Šis požiūris arabų kvepalus paverčia tikrais šedevrais, kurie vienu metu sujungia rytietiškų motyvų malonę ir vakarietišką prašmatnumą. Tuo pačiu metu klasika ir modernumas yra harmoningai susipynę viename butelyje.  

Kvepalų sudėtyje yra didelis natūralių aliejų kiekis, žolelių koncentratas ir labai mažas alkoholio procentas. Dėl šio didelio natūralaus aromatinio aliejaus kiekio, pasikvepinus šiais kvepalais yra paliekamas aromatinis šleifas ir kvapas neišnyksta visą diena. O rūbai dar sekančią dieną kvepia puikiai. 

Kvepalų buteliukai - tai parfumerijos meno arabų amatininkų nuopelnas. Stiklas ir visos plastmasinės detalės iš kurių gaminami kvepalų buteliukai yra stori ir aukštos kokybės, todėl buteliukus malonu čiupinėti ir atrodo fantastiškai. Jie tikrai gali puošti Jūsų mėgstamus namų kampelius. 

Arabiškų kvapų pasaulio gerbėjai gali įsigyti tikrai puikius kvepalus mūsų www.kvepaluanalogai.lt arba www.aromapasaulis.lt el. praduotuvėse. Kvapų subtilybės, atidarymo natos, visa puokštė kompozicijų yra produkto aprašymuose. Klientai įspūdžius apie įsigytus produktus palieka internetinės parduotuvės atsiliepimuose, o tai papildomai padės naujokams geriau pažinti tikrai vertus dėmesio arabų prekės ženklų kvepalus.

Kuo skiriasi ARABŲ GAMINTOJŲ kvepalų analogai nuo kitų kvepalų?

Mūsų siūlomi arabų gamintojų kvepalai yra tiekiami tiesiai iš Fragrance world parfume, Pendora arba Lataffa gamyklų, kurios užsitarnavo pasitikėjimą dėl kvepalų kokybės. Šie kvepalai verti Jūsų dėmesio, nes išlieka labai ilgai (dar sekančią dieną stipriai jaučiasi kvepalų aromatas), kvapo intensyvumas yra labai stiprus, o daugelio aromatų kvapas Jums žinoma, nes pilnai atitinka žinomų prekinių ženklų kvepalų kvapus. Gamykla yra gan jauna, todėl kvapų asortimentas yra plečiamas. Mes kasdien ieškome Jums geriausių aromatų, kad pateisintį Jūsų lūkesčius. Viskas Jums ir dėl Jūsų.  

Turite dar klausimų? 

Kreipkitės tel. +37064570934 arba el. paštu kvepaluanalogai.lt@gmail.com ir mes stengsimės kaip galima greičiau ir tiksliau atsakyti.