1. Tik natūralūs ingridientai

Didžioji dalis mūsų priprato prie masiškos parfumerijos, kuri parduodama visose kosmetikos parduotuvėse. Tačiau, be jos, egzistuoja ir kvepalai tikriems kvepalų gurmanams, tai - naturalūs kvepalai. Tokie aromatai susideda  iš natūralių ingredientų, be jokių aromatinių priemaišų, konservantų ir kitų sintetinių komponentų.

Arabų kvepalai labai skiriasi nuo daugumos populiarių aromatų. «Fragrance World» gamintojas savo kvepalų pagrindui visada naudoja tik natūralius ingredientus. Juose niekada  nerasite spirito ar sintetinių priedų. Natūralūs komponentai ne tik suteikia aromatui nepakartojamą atspalvį, bet ir garantuoja, kad jūs niekada neturėsite alerginės reakcijos «Fragrance World» produkcijai. 

2. Kvapų ypatybės

Arabiškų kvepalų ypatybė yra jų jautrumas aplinkos temperatūrai. Kuo šilčiau aplink, tuo intesyvesnį kvapą jie išduoda. Dėl šios priežasties daugeliui moterų, kurios reguliariai naudojasi «Fragrance World» aromatais, pasirenka įvairius aromatus tam tikriems metų laikams. 

Dar viena «Fragrance World» kvepalų išskirtinė savybė yra gamintojų dešimtmečių patirtis ir išskirtinis požiūris į kvepalų buteliuką. Akivaizdus išskirtinumas ir idomus požiūris į kiekvieną flakoną, kuris gali būti laikomas unikaliu meno kūriniu. Dėl šios priežasties gamintojas netaupo stiklo, dažų, metalinių ir plasmasinių aksesuarų. Pakuotės yra labai kokybiškos ir unikalios. 

«Fragrance World» supranta, kad konkrečios aromatų kompozicijos pasirinkimas moterims yra labai individualus procesas. Kiekviena gražiosios lyties atstovė turi savo nuomonę apie tai, kokiais aromatais ji turi užpildyti erdvę aplink save. Gamintojas labai idėmiai stebi parfumerijos rinką ir atkartoja tuos kvapus, kurie akcentuoja arabų parfumerijos vertybes. Rytietiški akcentai leidžia gerai kvepėti kiekvienai moteriai bei vyrui, išsirenkant kvepalus pagal metų laiką, norą ir progą. 

3. Pagaminti su meile

«Fragrance World» aromatuose nėra spirito, o kaip žinoma, būtent jis sausina odą ir pažeidžia jos natūralų dregmės balansą. Spiritas ypač neigiamai veikia sausą ir per daug jautrią odą. Daugelis sutinka su tuo, kad parfumerija, kuri neturinti spirito, ateityje nebebus vertinama kaip kažkas neįprasto. Bet kolkas ji yra reta, todėl arabų «Fragrance World» kvapai turi unikalų pranašumą. 

Arabų kvepalų sudėtyje yra augaliniai komponentai, aliejus, afrodiziakai (paprastai ambras, muskusas). Popiuliariausi naturalūs ingridientai yra pačiulis, smilkalai, sandalas, mira, kedras, prieskoniai, kašmyras. Visa tai suteikia aromatams nepamirštamo jautrumo. Kai kurios kompozicijos apgaubia žaliosios ir geltonosios citrinų lapus. Patys populiariausi šiuo metu yra medienos - rytietiški kvapai, gėlėti ir vaisių sutinkami rečiau.

Daugiau apie natūralius ingridientus rasite kitame straipsnyje.