Kas yra Nišiniai kvepalai– tai kvepalai, kuriuos gamina įmonės, kurios pirmiausia užsiima kvepalų kūrimu, o ne mados namų (dažnai vadinami „dizainerių kvepalais“) ar žinomų žmonių kvepalais („įžymybių kvapai“). Šios įmonės paprastai yra mažesnės nei didžiosios kvepalų įmonės, tokios kaip Coty Inc. , Puig ir Firmenich, bet daugiau nei „nepriklausomos parfumerijos“ linijos, kurios paprastai priklauso ir kurias valdo patys parfumeriai. Tačiau, ypač nuo 2010 m., skirtumas nyksta, nes vis daugiau nišinių kvepalų prekių ženklų perka didesnės patronuojančios korporacijos.

Iš prancūzų kalbos "niche" į lietuvių kalbą išverčiamas tiesiogiai kaip niša (įdubimas), bet nagrinėjant šį žodį giliau, galima suprasti, kad tai daugiau yra kaip neatrasta ir neišbandyta sritis parfumerių amate.

Nišinė parfumerija - tai kvapiųjų medžiagų kūrimo menas, parfumerijos religija ir kvepalų filosofija, kuri gali atsiskleisti įvairiais būdais ant kiekvieno žmogaus odos skirtingai. „Niche“ parfumerijos aromato, buteliuko bei pakuotės pateikimas klientui turim būti labai išskirtinis ir gražus.

Tokių aromatų sudėtyje yra tik natūralios žaliavos (jokių silikonų ar dirbtinių kvapiklių), kurios yra išskirtinės ir riboto kiekio. Dažniausiai parfumeriai kuriant nišinį aromatą nesilaiko visiškai jokių kvepalų gaminimo taisyklių ir įvairiose natose naudoja nesuderinamus ingridientus.

Įdomu yra tai, kad nišiniai aromatai nėra reklamuojami, nes jie nėra skirti didelei auditorijai. Nepaisant viešumos trūkumo, bet kaip ir apie Voldemortą, visi apie juos žino.

Jeigu dar nebandėte nišinių aromatų - tai pats laikas išbandyti! O jeigu jau esate tokių kvepalų mėgėjas - tai pats laikas pasipildyti savo kolekciją!

Pateikiame Jums keletą Fragrance World pagamintų nišinių aromatų pavyzdžius: 

maison-baccarat-rouge-540-arabiska-aroma

Maison Baccarat Rouge 540 arabiška aromato versija atitinkanti kvapą, EDP, 100ml.

Initio Oud for Greatness kvepalai (Glorious Oud)

Initio Oud for Greatness kvepalai (Glorious Oud) aromato arabiška versija moterims ir vyrams, 80ml, EDP

memo-paris-irish-leather-aromato-arabisk

Memo Paris Irish Leather aromato arabiška versija moterims ir vyrams, 80ml, EDP.

guerlain-les-absolus-d-orient-santal-roy

GUERLAIN Les Absolus d'Orient SANTAL ROYAL unisex aromato arabiška versija moterims ir vyrams, 100ml, EDP.

Aqua Vitae Forte kvepalai (Barakkat Aqua Aevum)

Aqua Vitae Forte kvepalai (Barakkat Aqua Aevum) aromato arabiška versija moterims, EDP, 100ml

Baccarat Rouge 540 Extrait kvepalai (Barakkat Rouge 540 Extrait)

Baccarat Rouge 540 Extrait kvepalai (Barakkat Rouge 540 Extrait) aromato arabiška versija moterims ir vyrams, EDP, 100ml

Initio Psychedelic Love (Bade'e Al Oud Lattafa Amethyst)

Initio Psychedelic Love (Bade'e Al Oud Lattafa Amethyst) aromato arabiška versija moterims ir vyrams, EDP, 100ml