Iš prancūzų kalbos "niche" į lietuvių kalbą išverčiamas tiesiogiai kaip niša (įdubimas), bet nagrinėjant šį žodį giliau, galima suprasti, kad tai daugiau yra kaip neatrasta ir neišbandyta sritis parfumerių amate. 

Nišinė parfumerija - tai kvapiųjų medžiagų kūrimo menas, parfumerijos religija ir kvepalų filosofija, kuri gali atsiskleisti įvairiais būdais ant kiekvieno žmogaus odos skirtingai. „Niche“ parfumerijos aromato, buteliuko bei pakuotės pateikimas klientui turim būti labai išskirtinis ir gražus.

Tokių aromatų sudėtyje yra tik natūralios žaliavos (jokių silikonų ar dirbtinių kvapiklių), kurios yra išskirtinės ir riboto kiekio. Dažniausiai parfumeriai kuriant nišinį aromatą nesilaiko visiškai jokių kvepalų gaminimo taisyklių ir įvairiose natose naudoja nesuderinamus ingridientus. 

Įdomu yra tai, kad nišiniai aromatai nėra reklamuojami, nes jie nėra skirti didelei auditorijai. Nepaisant viešumos trūkumo, bet kaip ir apie Voldemortą, visi apie juos žino. 

Jeigu dar nebandėte nišinių aromatų - tai pats laikas išbandyti! O jeigu jau esate tokių kvepalų mėgėjas - tai pats laikas pasipildyti savo kolekciją!

Pateikiame Jums keletą Fragrance World pagamintų nišinių aromatų pavyzdžius: 

Escentric Molecules Molecule 02 aromato arabiška versija moterims ir vyrams, EDP, 100ml.

Memo Paris Irish Leather aromato arabiška versija moterims ir vyrams, 80ml, EDP.

GUERLAIN Les Absolus d'Orient SANTAL ROYAL unisex aromato arabiška versija moterims ir vyrams, 100ml, EDP.

XERJOFF CASAMORATI MEFISTO aromato arabiška versija vyrams, 100ml, EDP.

Nasomatto Black Afgano (Black Kabul) aromato arabiška versija moterims ir vyrams, 60ml, EDP.

Amouage The Library Collection Opus V aromato arabiška versija moterims ir vyrams, 100ml, EDP.

Maison Baccarat Rouge 540 arabiška aromato versija atitinkanti kvapą, EDP, 100ml.