Kas yra kvepalų analogai?

Kvepalų analogai - tai kvepalai, kurie pagal savo aromato atpažinimą yra gerai žinomų kvepalų alternatyva. Pagrindinis kriterijus, lemiantis produkto vartojimo savybes, yra kokybiškas kvapas. Pavyzdžiui, vartotojui malonus kvapas, išliekantis ir turintis didelį aromato šleifą. 

Kiekvienas aromatas gali būti analogiškas kitam kvapui. Todėl kvapo analogas vartotojui suteikia tokį patį kvapą su tokia pačia sudėties struktūra. Kodėl daug mažesnę kainą? Nes gamintojo parfiumeriai sementis įkvepimo neišleidžiau dau pinigų to aromato reklamai. Jeigu Jums nerūpi brangių aukštos klasės kvepalų pakuotė su etikete, Jūs galite įsigyti analogą, kuris suteiks vartotojui tokį patį kvapą, bet už mažesnę kainą.

Arabišku kvepalų prekės ženklas "Fragrane world" savo gerbėjams siūlo daugiau kaip 300 kvepalų, kurių kiekvienas aromatas pagamintas 100 % iš aukščiausios kokybės, naturalių žaliavų ir ingredientų. Kiekvienas gali rasti specialiai jam sukurtą aromatą.

Initio Oud For Happiness - Lattafa Safeer Al Noble

Ar kopijos yra analogais?

Šiandien daugelis vartotojų suklastotus produktus laiko analogiškais. Neretai internete galima rasti garsių prekių ženklų kvepalų, kurių kainos dešimtis kartų mažesnės nei parduotuvėse. Tai garsių prekės ženklų kvepalų kopijos, kurių gamyba ir pardavimas yra draudžiami. Todėl vartotojas ant tokių kvepalų pakuotės niekada neperskaitys, kur ir kada jie iš tikrųjų pagaminti. Be to, niekada negalėsite susisiekti su gamintoju ar platintoju, kuris importuojęs gaminį į Lietuvą, atliko visus veiksmus muitinėje, sertifikavo ir legalizavo gaminius Lietuvos teritorijoje. Todėl pagal apibrėžimą kopijos neturi kokybės sertifikatų ir atitikties deklaracijų, kurias privalo turėti visi gaminiai. 

O svarbiausia, kad replikos pažeidžia prekių ženklų savininkų intelektinės nuosavybės teises. Nes jie visiškai kopijuoja pakuotes, buteliukus, prekių ženklus - gamina 100 % panašias prekes. Apibendrinant, jie padirbtus gaminius pateikia kaip originalą. Nors klastočių išvaizdą kartais sunku atskirti nuo originalo, tačiau jos negali sukurti kokybiško kvapo, nes taupant gamybos procese, mokant dideles baudas ir norint labai daug užsidirbti naudoja labai prastos kokybės ingridientus. Šie produktai labai kenkia pačių prekių ženklų įvaizdžiui. Daugelis žmonių, perkančių klastotes turguose ar internete, mano, kad įsigijo originalą. O susipažinus su "originaliu" kvapu vartotojas turi neigiamą požiūrį į originalią prekę.

Dėl šios priežasties, jei kvepalai yra visiška originalo kopija (pakuotė, buteliukas, prekės ženklas), jie yra klastotė. NE analogas.

Analoginiai kvepalai ir kopijos

Skirtumas tarp analogo ir kopijos (klastotės) yra tas, kad kopijoje neteisėtai naudojama svetima intelektinė nuosavybė - kopijuojamas buteliukas, pakuotė, prekių ženklai. Priešingai, prabangių kvepalų analogai yra tik panašus kvapas, kartais kažkiek panašus buteliukas, kurį gamintojas siūlo už gerokai geresnę alternatyvią kainą, nes tikrai nėra taip išpuikęs, negu pripažinti pasaulyje prekiniai ženklai. Analoginiai kvepalai nepažeidžia niekieno kito intelektinės nuosavybės teisių, nes jie išpilstyti ir supakuoti į savo pakuotes ir buteliukus. Analogas būtinai parduodamas su savo oficialiai įregistruotu prekės ženklu. Tuo pat metu ant butelio ir pakuotės analogas naudoja savo pavadinimus ir prekių ženklus. Ir šie analogo gamintojo naudojami pavadinimai ir prekių ženklai neturi nieko bendro su kitų gamintojų prekių ženklais. Ji nepažeidžia kitų asmenų intelektinės nuosavybės teisių. Intelektinės nuosavybės teisė draudžia naudoti ženklus, kurie yra visiškai ar iš dalies panašūs į kitus prekių ženklus.

Geriausius prabangių kvepalų analogus gamina "Fragrance world ir Lattafa" prekės ženklai. Būtent dėl aukščiausios kokybės ir puikių kainų, mūsų internetinė parduotuvė ir siūlo šių gamintojų kvepalų pasirinkimą. "Fragrance World" - tai arabiška parfumerija, kurioje rasite 300 kvepalų kolekciją vyrams ir moterims. Kiekviename kvepale yra unikalūs, aukščiausios kokybės ingredientai. Todėl visos "Fragrance world ir Lattafa" gamyklos naudojamos žaliavos yra geriausios JAE. Kiekviename elemente, pradedant pakuote ir buteliuku, baigiant pačiu kvapu, jaučiama aukšta kokybė. Kaip jau senai matote, šie gamintojai labai prižiūri savo kvepalų kokybės.