Kas yra kvepalų analogai?

Mūsų parduodami kvepalų analogai tai kvepalai atitinkantis žinomų vardinių kvepalų kvapą, turintis tokį patį arba panašų buteliuką, tačiau kitaip pavadinti negu mums visiems žinomi kvepalai. Kvepalai importuojami iš Tiverton perfume, Luca Bossi perfume, Fragrance world parfume ir kitų gamyklų. Gamintojai stengiasi išgauti identišką žinomų prekinių ženklų kvapą ir padaro tokius pat arba panašius buteliukus. Tačiau kvepalų pavadinimai yra kiti, taip nėra pažeidžiamos prekinių ženklų teisės. 

Kuo skiriasi ARABŲ GAMINTOJŲ kvepalų analogai nuo kitų kvepalų analogų?

Mūsų siūlomi arabų gamintojų kvepalų analogai yra tiekiami iš Fragrance world parfume gamyklos, kuri užsitarnavo pasitikėjimą dėl kvepalų kokybės. Šie kvepalai kainuoja brangiau už kitus kvepalų analogus, tačiau išlieka labai ilgai (dar sekančią dieną stipriai jaučiasi kvepalų aromatas), kvapo intensyvumas yra labai stiprus, todėl jų kvapas pilnai atitinka žinomų prekinių ženklų kvepalų kvapą. Gamykla yra jauna, todėl kvapų asortimentas nėra labai platus, tačiau jis yra plečiamas ir jeigu nerasite norimo kvapo, visada galite kreiptis nurodytais kontaktais. 

Visi kiti pigesni kvepalų analogai atitinka žinomų prekinių ženklų kvepalų kvapą, tačiau išlieka trumpiau negu originalūs kvepalai, todėl tenka jais dažniau pasipurkšti. 

Turite dar klausimų? 

Kreipkites tel. +37064570934 arba el. paštu kvepaluanalogai.lt@gmail.com ir mes stengsimes kaip galima tiksliau atsakyti.