Kas yra arabiški kvepalai? Žodžiu, tai pasaka. Gražus rytietiškas, audringas ir intensyvus, gundantis ir jausmingas. Kvepalų amatui Rytuose daugiau nei 1000 metų. Iš pradžių gamybos darbais galėjo naudotis tik šeichai ir jų žmonos. Rytų parfumeriai saugojo unikalius savo kvepalų receptus ir šimtmečiais juos perduodavo iš kartos į kartą. Dažniausiai šie kvepalai buvo gaminami vietinei rinkai ir beveik nežinomi už arabų pasaulio ribų.

Arabiškų kvepalų kūrimo technologija vis dar laikoma paslaptyje. Nuo praėjusio amžiaus vidurio vienas po kito pradėjo kurtis kvepalų namai, kurie ne tik tapo plačiai žinomi pasaulyje, bet ir tiesiog užkariavo jį. Lentynose atsirado stebuklingų butelių su rytietiškos pasakos gabalėliu ir neregėta prabanga, kuriems kartu netrūko rafinuotumo ir saiko jausmo.

Mūsų kvepalai, sukurti iš retų ir vertingų augalų aliejų, stebina ne tik savo turtingumu ir įvairove, bet ir ilgaamžiškumu. Dėl savo natūralumo jie taip pat pasižymi daugeliu unikalių savybių.
Pamažu šie egzotiški kvepalai keičia prancūziškus kvepalus ir vis dažniau patenka ant mūsų tualetinių stalelių.

To galima tikėtis, nes rytietiški kvapai yra labai įvairūs. Yra aštrių, saldžių, vėsių ir gaivių. Be to, arabiški kvepalai gali būti įvairių formų: purškiamieji, rutuliniai arba kietieji kvepalai, prie kurių esame įpratę. Čia yra vietos net pačiai išlavintai vaizduotei. Tačiau pagrindinis skirtumas nuo kitų kvepalų yra tas, kad kaip pagrindas naudojamas aliejus, o ne alkoholis. Tai savo ruožtu padeda ilgiau ir giliau atskleisti kvapą ir natūraliai padidina kvepalų išliekamąją galią.

Kokybiškų arabiškų kvepalų rinka yra prisotinta, nes jie labai populiarūs tarp tikrų gurmanų. Dauguma arabiškų kvepalų neturi lyties.

Arabiški Kvepalai Atsiliepimai