Kiekvienas aromatas yra ne tik aksesuaras, magija ar atmosfera. Tai chemija.

Tų pačių kvepalų kvapas priklauso ne tik nuo to, kaip kvepalai buvo laikomi ir kur jie buvo pirkti, yra ir kitų veiksnių.

Testui galite paprašyti draugės išbandyti savo kvepalus ir suprasite, kad tie patys kvepalai ant Jūsų kvepia skirtingai.

Kodėl? 

Tikrai dažnai skaitėte kvepalų apžvalgas, kuriose žmogus nurodo savo odos tipą. Skamba keistai ir nesuprantamai? Paprastai renkantis makiažo pagrindą ar kūno priežiūros kosmetiką veidui, o ne kvepalus, aptariamas odos tipas. Tačiau jūsų kūno odos tipas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kalbant apie tai, kaip atsiskleis kvapas.

Taigi kiek tų odos tipų? 

O šių tipų yra tik DU. Šalta oda ir karšta oda. Kuo anksčiau nustatysite savo tipą, tuo lengviau bus įsigyti kvepalus mūsų internetinėje parduotuvėje ir sutaupysite pinigų dėka supratimo, kad kvapas jums neskambės pačiu maloniausiu būdu. Mūsų siūlomų Arabų gamintojų kvepalų asortimente tikrai rasite daug nuostabių kvapų kiekvienam tipui. 

Bandom išsirinkti? 

Parfumerijos pasaulyje šalta oda reiškia blyškumą, žemą kraujospūdį ir nuolatinį šaltkrėtimą. Rankos ir kojos visada šaltos, šaltu oru svajojate visai neiti į lauką, tačiau karštyje galite dėvėti uždarus drabužius ir nejausti diskomforto? Jūs turite šaltos odos tipą. Jums būdingas ilgas kvepalų aromato atsidarymas, todėl jei Jums jau patinka pradinės kvepalų natos, siūlome atkreipti dėmesį ir į galutines natas, bet pagrindinės natos Jums yra svarbesnės. 

Kokie kvepalai geriausiai ir ilgiausiai kvepės ant šaltos odos tipo? Odos ir medienos natos nekvepia per daug iššaukiančiai, todėl jie šios odos tipui yra priimtinos. Ryškios, moteriškos, sodrios gėlės (rožė, tuberozė, jazminas) jums yra santūrios ir kilnios. Galite sau leisti kvepėti šipru ar net vyrams skirtais aromatais, jūsų oda juos pasaldins ir jie neskambės taip griežtai. Citrusai ant jūsų odos išliks ilgiau nei ant karštos odos tipo. Aldehidai taip pat buvo sukurti specialiai šaltam odos tipui. 

Šaltos odos tipui netinka saldūs kvepalai, kuriuose yra karamėlės, pieniško šokolado ar cukraus vatos natų. Kartu Jus ir Jūsų madingas aromatas kvepės močiute, ką tik baigusia kepti uogienių pyragą. Orchidėjos, vilkdalgiai ir kiti subtilūs gėlių kvapai yra labai iškraipyti ir beveik neatsiskleidžia ant šaltos odos. Persikų, abrikosų, melionų ir kitų saldžių vaisių geriausia vengti, nes jie jums atrodys lipnūs ir per daug nenatūralūs. 

Karšta oda yra tanki, dažnai tamsi, greitai įdega, rankos ir kojos natūraliai šiltos. Karštą dieną galite toleruoti šaltą orą ir kuo lengviau rengtis. Jums skoniai atsiskleidžia priešingai - labai greitai. Todėl turint šį odos tipą neverta net žiūrėti pirmųjų natų. Pagrindinės natos išliks ilgiausiai, o kvapo širdis per kelias minutes užtemdys piramidės viršūnę. Jei jums nepatinka aromato širdis, neturėtumėte jo naudotis, Jus tai pajusite iškart.

Karštam odos tipui idealiai tinka rytietiški aromatai. Saldumo perteklius greitai išnyks. Jums kaip niekam kitam labiausiai tinka Arabų gamintojų kvepalai. Gurmaniški kvapai yra ypač jums, nes skirtingai nei šaltos odos savininkai, jūs tuo pačiu metu kvepėsite skaniai, bet įdomiai ir paslaptingai, nieko bendro su pyragais ir blynais. Išbandykite saldžias vyšnių, osmanthus, liepžiedžių gėles. Sandalmedį geriau rinktis iš sumedėjusių natų, jis atsivers jums be iškraipymų. 

Odos ir medienos natos ne Jums. Tie, kurie rašo, kad jų muskusinis kvapas kvepia marinuotais agurkėliais, sauskelnėmis, kojinėmis ir kitais nemaloniais dalykais, yra karštos odos savininkai. Venkite to. Pudriniai kvepalai su rainelės šaknimis ir žibutėmis greičiausiai kvepės drėgnai ir dusliai. Tokių atsiliepimų apie kvepalus taip pat yra labai daug. Ryškios gėlės tiesiog uždusins, taurios rožės ir tuberozė pavirs aliejumi ir sukels galvos skausmą.

Nepamirškite, kad yra iš išimčių. 

Negalime sakyti, kad kiekvienas iš Jūsų tikrai priklauso tam tikram odos tipui, tačiau jeigu vienas iš aprašymų jums labiau tinka nei kitas, tuomet tikimės, kad šios rekomendacijos Jums padės. Žinoma, yra ir normali oda, kuriai tinka beveik visi kvepalų ingridientai, tiksliau jų atsiskleidimas ant odos, tačiau tokios odos žmonės yra gana reti.