Prekių sąrašas pagal gamintoją Initio kvepalai

Jaunas nišinis prekės ženklas, siūlantis prabangius kvapus vyrams ir moterims. Kvepalų prekės ženklas savo kvapams gaminti naudoja tik aukštos kokybės žaliavas.

Jaunas nišinis prekės ženklas, siūlantis prabangius kvapus vyrams ir moterims. Kvepalų prekės ženklas savo kvapams gaminti naudoja tik aukštos kokybės žaliavas. Prekės ženklo koncepcija – kvepalų pagalba atskleisti žmogaus esmę, parodyti energiją ir paslėptas galias, pagerinti emocinę ir psichinę būseną. Šio prekės ženklo kvepalus galima laikyti išties unikaliais, nepaisant to, kad šis prekės ženklas savo segmente gana jaunas.


Prekės ženklas kuria savo kvepalus atsižvelgdamas į senovines formules ir senas žinias apie parfumeriją nuo pat jo įkūrimo. Atrodo, kad kiekvienas kvepalų namų „Initio Parfums Prives“ aromatas yra apgaubtas magijos ir mistikos. Pasaulyje neįmanoma rasti tokių pačių panašių kvepalų, todėl kvepalų kaina yra gana didelė. Tai lemia ne tik retos naudojamos žaliavos, bet ir profesionalių parfumerių darbas bei technologinės ypatybės gamyboje.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų