Prekių sąrašas pagal gamintoją Lattafa Kvepalai

LATTAFA Kvepalai / Perfumes“ yra kvepalų prekės ženklas iš Jungtinių Arabų Emyratų, kurį 2012 metais įkūrė šeichas Shahidas Ahmadas.

Idėja sukurti savo prekės ženklą verslininkui kilo dar devintajame dešimtmetyje. 1995 m. Jis atidarė „Lattafa Perfumes Ind“. L.L.C, kuri specializuojasi asmens higienos produktų gamyboje. „Lattafa Perfumes“ yra kvepalų prekės ženklas, kilęs iš Jungtinių Arabų Emyratų, kurio pagrindinė veikla yra aukštos kokybės prabangių kvapų gamyba.


Šiandien, naudodama įvairius prekės ženklus, per metus ji pagamina daugiau nei 35 milijonus vienetų produktų ir eksportuoja juos į Artimųjų Rytų, Afrikos, Pietryčių Azijos, Australijos, Europos ir JAV rinkas.


Pirmieji „LATTAFA Kvepalai pasirodė 2012 m. jų pozicionavimas prisiėmė darbą tiek su rytų, tiek su vakarų klientais. Šiandien prekės ženklo kolekcijoje yra daugiau nei 60 kompozicijų, kurios yra gana įvairios klasificiniu požiūriu ir nepaprasti pagal paskelbtus kvepalų kompozicijų natų akordus.


Tarp geriausiai parduodamų prekės ženklų yra vanilės medienos „Raghba“ ir turtingas jos flankeris „Raghba Wood Intense“, taip pat agaras „Pure Oudi“ ir „Khalis Musk“ su rožių ir violetinėmis natomis. Be asmeninių kvapų, įmonė gamina kvepalus interjerui ir dezodorantus.


Yra žinoma, kad visus gamybos etapus - nuo koncepcijų kūrimo iki gatavų gaminių pakavimo - prekės ženklas atlieka savarankiškai, o tai, be kita ko, leidžia išlaikyti žemas kainas ir užtikrinti labai aukštą kokybę. 


Gamintojas kruopščiai kontroliuoja natūralios kilmės komponentų saugumą, kvepalai pagaminti iš sveikatai naudingų komponentų. Daug dėmesio skiriama ir kvapų pobūdžiui, jų spektras neįprastai platus moterims, vyrams, unisekso aromatams ir leidžia patenkinti beveik bet kokį skonį. Dar viena džiugi žinia yra prekės ženklo produktų prieinamumas.


Jau daugelį metų yra palaikomos demokratinės kainos, kurios pritraukia visų rūšių pajamų pirkėjus. Gamykloje dirba patyrusių dizainerių komanda, kuri kiekvienai kompozicijai parenka individualias pakuotes: unikali butelio forma ir vizualiai atpažįstama dėžutė. Malonūs akiai ir rankai, lengvai laikomi buteliukai hermetiškai išsaugo kiekvieną aromato molekulę, neleisdami nekontroliuojamai prasiskverbti į aplinkinį pasaulį.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 163 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 163 dalykų