Aliejiniai kvepalai

Aliejiniai kvepalai yra atskira ir nepriklausoma parfumerijos kategorija. Iš pradžių šis produktas buvo gaminamas Rytų šalyse. Palaipsniui augantis aliejinių kvepalų populiarumas padėjo pagrindą jų gamybos procesui Europos šalyse. Kvepalų sudėtyje yra natūralių ingredientų, kurie sukuria blizgančią ir kerinčią kompoziciją. Kvepalai su eteriniais...

Aliejiniai kvepalai yra atskira ir nepriklausoma parfumerijos kategorija. Iš pradžių šis produktas buvo gaminamas Rytų šalyse. Palaipsniui augantis aliejinių kvepalų populiarumas padėjo pagrindą jų gamybos procesui Europos šalyse. Kvepalų sudėtyje yra natūralių ingredientų, kurie sukuria blizgančią ir kerinčią kompoziciją. Kvepalai su eteriniais aliejais patraukė natūralius kvapus vertinančių pirkėjų dėmesį. Tai yra pagrindinis jų skirtumas nuo įprastų kvepalų ir tualetinio vandens, kurių gamyboje naudojamas alkoholis.

Kvepalai su muskuso aliejumi gerina nuotaiką ir atlieka svarbų vaidmenį kuriant individualų įvaizdį. Yra nuomonė, kad natūrali sudėtis teigiamai veikia žmogaus kūną ir energiją. Kai kurie komponentai yra natūralūs afrodiziakai, veiksmingi ir saugūs. Alkoholio nebuvimas kompozicijoje daro kvapą malonesnį ir ryškesnį.

Mes, MARABIKA, tikime kvapų galia. Šis lengvas ir labai svarbus kasdienis aksesuaras yra tarsi nematomas raudonas siūlas, surišantis visą išvaizdą. Kad ir kaip mes mėgstame klasikinius kvepalus, yra vieno tipo kvapai, galintys pakeisti jūsų kvepalų garderobą visiems laikams: aliejinai kvepalai.

Nesvarbu ar mėgstate gėlių, citrusinių vaisių, muskuso ar aštrius rytietiškus kvapus, šiuolaikinėje parfumerijoje yra daug vėsių aliejinių kvepalų, kurie patenkins bet kokius pageidavimus. Čia yra mūsų 30 geriausių - Oil Perfume.

Remdamiesi statistiniais duomenimis nustatėme, kad žmonės mieliau renkasi aukštos kokybės aliejinius kvepalus. Jie yra ilgiausiai išliekantys; kai kurie iš jų ant kūno išsilaiko iki 48 valandų. Štai kodėl žmonės nori pirkti tokius kvepalus vėl ir vėl. Jungtinių Arabų Emyratų kvepalų aliejai pasižymi geriausiais kokybės rezultatais, todėl pasirinkome šių šalių gamintojus.

Daugiau

Aliejiniai kvepalai Yra 26 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 13 - 24 iš 26 dalykų
Rodoma 13 - 24 iš 26 dalykų