Prancūzijos ir Jungtinių arabų emiratų prekės ženklas, kuris jau keletą metų užsiima kvepalų šedevrų kūrimu. Gaminami yra prabangūs kvepalai šiuolaikinėms moterims ir vyrams. Geidulingos, drąsios, jausmingos kvapiosios medžiagos išskiria nuostabius rytietiškus motyvus ir pasipildo klasikinėmis kompozicijų natomis. Gamintojas ko puikiausiai išgauna visiems žinomų aromatų natas, todėl kvapai tikrai atitinka brangius kvapus, o kainuoja daug mažiau. 

Šio gamintojo kvepalų ypatumai yra tai, kad jame praktiškai nėra spirito. Jie gaminami iš natūralaus aromatinio aliejaus, kurio kiekis viename buteliuke yra daug didesnis negu kituose kvepaluose! Dėl šio didelio natūralaus aromatinio aliejaus kiekio, pasikvepinus šiais kvepalais yra paliekamas aromatinis šleifas ir kvapas neišnyksta visą diena. O rūbai dar sekančią dieną kvepia puikiai. 

Analizuojant kvepalų buteliukus, tai reikėtų pripažinti, kad jie yra labai gražūs. Tai parfumerijos meno arabų amatininkų nuopelnas. Stiklas ir visos plastmasinės detalės iš kurių gaminami kvepalų buteliukai yra stori ir aukštos kokybės, todėl buteliukus malonu čiupinėti ir atrodo fantastiškai. Jie tikrai gali puošti Jūsų mėgstamus namų kampelius.