Kas yra FRAGRANCE WORLD JUNGTINIŲ ARABŲ EMIRATŲ kvepalai?

Mūsų parduodami kvepalai atitinka žinomų vardinių kvepalų kvapus ir turi panašų buteliuką, tačiau kitaip pavadinti negu mums visiems žinomi kvepalai. Jie vizualiai turi skirtumus palyginus su originalais, nes originalai tapo arabams tik įkvepimu pagaminti tokius pat kvapus. Bet arabiški kvepalai yra pagaminti tik iš naturalių ingridientų. 

Tai Prancūzijos ir Jungtinių arabų emiratų prekės ženklas, kuris jau keletą metų užsiima kvepalų šedevrų kūrimu. Gaminami yra prabangūs kvepalai šiuolaikinėms moterims ir vyrams. Geidulingos, drąsios, jausmingos kvapiosios medžiagos išskiria nuostabius rytietiškus motyvus ir pasipildo klasikinėmis kompozicijų natomis. Gamintojas ko puikiausiai išgauna visiems žinomų aromatų natas, todėl kvapai tikrai atitinka brangius kvapus, o kainuoja daug mažiau. 

Šio gamintojo kvepalų ypatumai yra tai, kad jame praktiškai nėra spirito. Jie gaminami iš natūralaus aromatinio aliejaus, kurio kiekis viename buteliuke yra daug didesnis negu kituose kvepaluose! Dėl šio didelio natūralaus aromatinio aliejaus kiekio, pasikvepinus šiais kvepalais yra paliekamas aromatinis šleifas ir kvapas neišnyksta visą diena. O rūbai dar sekančią dieną kvepia puikiai. 

Analizuojant kvepalų buteliukus, tai reikėtų pripažinti, kad jie yra labai gražūs. Tai parfumerijos meno arabų amatininkų nuopelnas. Stiklas ir visos plastmasinės detalės iš kurių gaminami kvepalų buteliukai yra stori ir aukštos kokybės, todėl buteliukus malonu čiupinėti ir atrodo fantastiškai. Jie tikrai gali puošti Jūsų mėgstamus namų kampelius. 

Kuo skiriasi ARABŲ GAMINTOJŲ kvepalų analogai nuo kitų kvepalų?

Mūsų siūlomi arabų gamintojų kvepalų analogai yra tiekiami iš Fragrance world parfume gamyklos, kuri užsitarnavo pasitikėjimą dėl kvepalų kokybės. Šie kvepalai kainuoja brangiau už kitus kvepalų analogus, tačiau išlieka labai ilgai (dar sekančią dieną stipriai jaučiasi kvepalų aromatas), kvapo intensyvumas yra labai stiprus, todėl jų kvapas pilnai atitinka žinomų prekinių ženklų kvepalų kvapą. Gamykla yra jauna, todėl kvapų asortimentas nėra labai platus, tačiau jis yra plečiamas ir jeigu nerasite norimo kvapo, visada galite kreiptis nurodytais kontaktais. 

Visi kiti pigesni kvepalų analogai atitinka žinomų prekinių ženklų kvepalų kvapą, tačiau išlieka trumpiau negu originalūs kvepalai, todėl tenka jais dažniau pasipurkšti. 

Turite dar klausimų? 

Kreipkites tel. +37064570934 arba el. paštu kvepaluanalogai.lt@gmail.com ir mes stengsimes kaip galima tiksliau atsakyti.